Вівторок, 13.11.2018, 17.57.09 | RSS | Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Бібліотека БЗШ І-ІІІ ст. №15
Головна
Меню сайту
Категорії розділу
НАКАЗИ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ [1]
Про нас [8]
Нові надходження [2]
Ювіляри дня [19]
Календар знаменних дат [5]
Пошук
Вхід на сайт

Календар
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту


11.52.46
Художня література (жовтень)

Нові надходження


Війна очима ТСН
Автор: Ольга Кашпор
Головний редактор: Артем Чех


Війна в Україні розгорнулася не лише на східному фронті: інакші, але так само важливі бої невтомно тривають на фронтах візуальних мистецтв, літератури, журналістики… Ця книга є спробою панорамного погляду на перебіг воєнних подій на Донбасі 2014-2015 рр. у баченні журналістів телевізійної служби новин. Попри власний патріотизм, глибоке власне та гостре переживання тяжких для країни часів, ці репортери не зраджують журналістським стандартам і намагаються залишатися об’єктивними у висвітленні подій на сході України. «Війна очима ТСН»- це 28 проникливих історій. Їх герої-журналісти, які невтомно їздять у відрядження до зони АТО. Органічне поєднання авторських есе та фотографій роблять цю книгу одним із важливих документальних свідчень нашого часу. Окремі дані про людські втрати, наведені в книзі, не можуть вважатися остаточними, бо вони й досі підлягають уточненню та оновленню.


Трагедія гетьмана Мазепи
(Історія України в романах)
Автор: Валентин Чемерис


У цьому романі описуються часи, коли європейці називали Україну – з подивом і пошаною – країну гордих козаків, а гетьмана Мазепу – їхнім вождем. Ця людина – одна з найцікавіших знакових постатей української історії. Борець за інтереси України, майстер дипломатичних ігор, він поставив на карту все і програв найголовнішу гру свого життя та помер на чужині. А ще ця книжка про романтичні пригоди Мазепи, улюбленця жіноцтва і чи не єдиного справді обдарованого поета, музиканта серед українських гетьманів, про його кохану – юну Мотрю (Мотрононьку) Кочубей, яку називав «моя остання, але перша справжня».

Слова і думки
Автор: В. Самійленко


Дошкульна політична сатира та типово український гумор Володимира Самійленка (1864 - 1925), патріотична лірика й філософські роздуми, проблеми суспільного життя та історії живі й актуальні для нашого сьогодення. Скарбницю української поезії він збагатив творами глибоко гуманістичного змісту й новаторським освоєнням європейських класичних жанрово – стилістичних форм. Своїми оригінальними поезіями, перекладами та переспівами світової класики Самійленко створив еталон високої мовної культури для плеяди майстрів художнього слова, таких як М.Рильський, М.Зеров, П. Филипович, М. Драй-Хмара, Борис Тен. Та найголовніше: своїм життям і творчістю Володимир Самійленко залишив нащадкам яскравий приклад синівської довічної вірності Матері – Україні.


Патріотичні акварелі
Формування свідомого громадянина-патріота України
Автори: Боярчук О.І., Микитюк Л.В., Устич Ю.П.

У посібнику висвітлено тенденції, підходи, принципи, мету й завдання патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, запропоновано стратегію й технологію цілеспрямованого й ефективного процесу розвитку суб’єкта громадянського суспільства, громадянина-патріота.
Уміщено виховні заходи, лейтмотивом яких є любов до України, самовідданість і патріотизм її захисників, активна громадянська позиція українців, особиста відповідальність і дієвість за долю та єдність країни, підвищення престижу військової служби.
Рекомендовано для класних керівників, вихователів, педагогів-організаторів, заступників директорів з виховної роботи.


Українська поезія дітям: збірка.


В часи, коли державна ідентичність України зазнала найбільшого випробування за всю історію нової державності, коли після революції гідності почалася зовнішня агресія, ми всі зрозуміли, наскільки важливо культурне, патріотичне, духовне виховання людини з перших кроків по землі.
Ця книга розрахована на дітей молодшого шкільного віку. Вона містить добірку віршів, що знайомить з поезією рідного краю як поетів-класиків так і сучасних митців.


Кільця на древі
Автор: Панченко Володимир


Виростання душі
Має певні прикмети,-
Наче кільця на древі,
Одклався в ній час…
Первомайський Л.


До нової книги літературознавця Володимира Панченкаувійшли дослідження, що висвітлюють несподівані аспекти інтелектуальних біографій та творчості Лесі Українки, Миколи Зерова, Миколи Хвильового,Юрія Яновського, Ліни Костенко, Миколи Холодного, Леоніда Первомайського, Юрія Андруховича… Автора цікавить складна (часом навіть химерна!) «геометрія» кілець на древі індивідуальної творчості, на древі літератури, - і саме вона визначає наскрізний сюжет книги.
Читацькій увазі запропоновано також розвідку про драматичну ситуацію в українській літературі на початку 1970-х рр.., огляд літературної мазепіани та есей «Він не буде абияким чоловіком», присвячений дитячим літам генія – Тараса Шевченка.
Видання адресовано фахівцям – філологам, усім, хто цікавиться «рельєфом» історії української літератури ХІХ-ХХ століть.


Міфи та легенди українців
Автор: укладач Винничук Юрій


Як господь створив землю, звідки пішли гори, як з’явилися на світ чоловік та жінка, звідкіля узялися зорі, грім та блискавка, як було засновано Київ, як хрестилася княгиня Ольга, як помер Олег…
Міфи та легенди, зібрані відомим письменником-українознавцем Юрієм Винничуком, зберігають у народній пам’яті й передають майбутнім поколінням знання про історичне минуле українського народу, пояснюють причини виникнення різних явищ природи, а також навчають правил, яких має дотримуватися людина протягом усього свого життя.

 

На полі чести
Автор: Сверстюк Є.О.


Невже то Я?
Я народився під світлою зіркою:
вона висвітлювала моє обличчя
і ніколи не ховала його в тінь
того місця, на якому я сиджу.
Євген Сверстюк


Євген Сверстюк – людина –легенда,багаторічний «в’язень сумління» й моральний авторитет для кількох поколінь українців.
Пропонована книга вміщує автобіографічні спогади і роздуми. На їхньому тлі розгортається розлога панорама свідчень людини ХХ століття, якій попри зміну політичних режимів, війну й концтабори, втрату друзів, роботи, волі вдалося зберегти власну честь і вірність принципам. Автор ділиться секретами стійкості, основу якої формують родинне виховання, утри валення національної традиції та християнські цінності, іронізує над своїм життям, обставинами і сподіваннями й водночас дає глибокі оцінки часові, людям і подіям. Видання містить рідкісні світлини з приватних архівів, матеріали слідчої справи, завдяки яким читач зможе ознайомитися з жанром «внутрішніх рецензій».
Книга зродить інтерес у дослідників шістдесятництва, та іншого кола читачів.

Театр і кіно
Дитяча енциклопедія

Автор-упорядник О.Є. Балазанова


З давніх-давен людина прагнула не тільки хліба, а й видовищ. Так у Середземномор’ї з’явився давньогрецький античний театр, якому ще раныше передували храмові дійства…
Саме про народження театру, про його національні жанрові різновиди ви дізнаєтесь, прочитавши цю книжку. До того ж читач знайде в нашій енциклопедії докладну оповідь про цирк, кіно, мультиплікацію та професії, що з ними пов`язані.

Категорія: Нові надходження | Переглядів: 131 | Додав: Ліра | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Copyright MyCorp © 2018